De vereniging voor liefhebbers en fokkers van de Ierse Terriër

Showuitslagen 2020.

Maastricht 27 september Keurmeester Torsten Himmrich (D)
Openklas reuen
1. Uitmuntend CAC CACIB Cu Chulainn's Minkah 
 31/10/2018 (Doyle vd Emsmuhle x Cu Chulainn's Joesy) F.: A. Wageringel Eig: Bram van Beers & Jill Arninkhof
Jeugdklas teven
1. Uitmuntend Magic Heroes Bryanna Rosie 13/06/2019 (Doyle vd Emsmuhle x Crown of Heroes vd Emsmuhle) F.: P Platen & H. Sonnefeld Eig: E.J. vd Vlekkert
Tussenklas teven
1. Uitmuntend RCAC CACIB Fireflash Irish Pearl 28/11/18 (Doyle vd Emsmuhle x Fireflash Daylight) F.&.E: Sonja Metschulat. (DE)
Veteranenklas teven
1. Uitmuntend CAC BOB Scooby-Doo Silvester vd Emsmuhle
 31/12/2011 (Napoletano vd Emsmuhle x Irish Fellow Empire) F: Karina & Hans Gruttner E: Petra Platen & Heike Sonneveld.

Maastricht 26 september Keurmeester Falk R. Siewert (D) 
Openklas reuen 1. Uitmuntend CAC CACIB Cu Chulainn's Minkah  31/10/2018 (Doyle vd Emsmuhle x Cu Chulainn's Joesy) F.: A. Wageringel Eig: Bram van Beers & Jill Arninkhof
Jeugdklas teven
1. Uitmuntend Magic Heroes Bryanna Rosie 13/06/2019 (Doyle vd Emsmuhle x Crown of Heroes vd Emsmuhle) F.: P Platen & H. Sonnefeld Eig: E.J. vd Vlekkert
Tussenklas teven
1. Uitmuntend RCAC CACIB Fireflash Irish Pearl 28/11/18 (Doyle vd Emsmuhle x Fireflash Daylight) F.&.E: Sonja Metschulat. (DE)
Veteranenklas teven
1. Uitmuntend CAC BOB Scooby-Doo Silvester vd Emsmuhle 31/12/2011 (Napoletano vd Emsmuhle x Irish Fellow Empire) F: Karina & Hans Gruttner E: Petra Platen & Heike Sonneveld.

Zwolle Outdoor 13 september Keurmeester Mw. Lochs-Romans
Veteranenklas reuen
1. Uitmuntend VCAC  CAC Shane McGowan vd Emsmuhle 31/12/201 Napoletano vd Emsmuhle x Irish Fellow Empire, F.: Hans en Karina Gruttner Eig: E. Buhlmann
Jeugdklas teven
1. Uitmuntend JCAC RCAC Magic Heroes Bryanna Rosie 13/06/2019 (Doyle vd Emsmuhle x Crown of Heroes vd Emsmuhle) F.: P Platen & H. Sonnefeld Eig: E.J. vd Vlekkert
Tussenklas teven
1. Uitmuntend CAC BOB Fireflash Ira McGowan 28/11/2018 (Doyle vd Emsmuhle x Fireflash Daylight) F.: S. Metschulat Eig: E. Buhlmann 

Groningen 29 februari Keurmeester Dhr. Oleg Yanchev (RU)

Tussenklas reuen
1. Uitmuntend CAC CACIB BOB Keep Smiling of the Orchid's Home 22/07/2018 (Harry Belafonte van 't Laagveld x Nice Surprice of the Orchid's Home) F: W.C.C.T. van der Kammen E: W. & M. Bruggink.

Venray KC Eindhoven 8 februari Keurmeester Mw. B. Seloy (DK)
Tussenklas reuen
1. Uitmuntend CAC CACIB Keep Smiling of the Orchid's Home 22/07/2018 (Harry Belafonte van 't Laagveld x Nice Surprice of the Orchid's Home) F: W.C.C.T. van der Kammen E: W. & M. Bruggink.
2. Uitmuntend Isaak vd Emsmuhle 25/04/18 ( Horatio vd Emsmühle  M: Walburga vd EmsmuhleF: Hans Erhard en Karina Gruttner E: H.L. van der Vegt.
Openklas reuen
1. Uitmuntend RCAC RCACIB Harry Junior of the Orchid's Home 30/07/2017 (Harry Belafonte van 't Laagveld x Next Topmodel of the Orchid's Home) F.& E.: W.C.C.T. van der Kammen.
Puppyklas teven
1. veel Belovend Magic Heroes Bryanna Rosie 13/06/19 (Doyle vd Emsmuhle x Crown of Magic Heroes vd Emsmuhle) F:Petra Platen & Heike Sonnefeld Eig: Everjan van de Vlekkert.
Jeugdklas Teven
1. Uitmuntend CAC BOB Fireflash Irish Pearl 28/11/18 (Doyle vd Emsmuhle x Fireflash Daylight) F.&.E: Sonja Metschulat. (DE)
Openklas teven
1. Zeer Goed Dunla 06/07/2018 (Doyle vd Emsmuhle x Dublin vd Elmhexe) F: A.T. ten Have E: Paul Hofman.
Kampioensklas teven
1. Uitmuntend RCAC CACIB Crown of Heroes vd Emsmuhle 04/10/2015 (Horatio vd Emsmuhle x Minze vd Emsmuhle) F: Karina & Hans Gruttner E: Petra platen & Heike Sonnefeld. (DE)
Veteranenklas teven
1. Uitmuntend Scooby-Doo Silvester vd Emsmuhle
 31/12/2011 (Napoletano vd Emsmuhle x Irish Fellow Empire) F: Karina & Hans Gruttner E: Petra Platen & Heike Sonneveld.